FRANKRIJK - Danone heeft de outlook voor heel dit jaar gehandhaafd, nadat de omzet en volumes aantrokken in het eerste kwartaal. Dit bleek woensdag uit cij-fers van de Franse multinational.
Danone verwacht dit jaar nog altijd een vergelijkbare omzetgroei van 3 tot 5 procent te kunnen realiseren, terwijl de terugkerende operationele winst nog sneller moet groeien zonder dit te concretiseren.
In het afgelopen kwartaal boekte Danone een vergelijkbare omzetgroei van 4,3 procent dankzij 1,9 procent hogere volumes en 2,4 procent hogere prijzen.
Analisten hielden rekening met een groei van 3,8 procent met een volumegroei van 2,6 procent en prijsstijgingen van 1,2 procent.
De omzet kwam uit op 6,84 miljard euro. Dit was een jaar eerder nog 6,79 miljard euro. Analisten hadden evenwel gehoopt op een omzet van 6,85 miljard euro. We hebben een sterke start van het jaar achter de rug, in alle categorieën", aldus CEO Antoine de Saint-Affrique. (Beurs.nl)