PARIJS - Vreselijk drama in Parijs. Een pasgeboren baby is er overleden nadat het kindje uit het raam van een hotel was gegooid door zijn Amerikaanse moeder.
De vrouw werd naar het ziekenhuis gebracht en is daarna opgepakt, zo meldt het Openbaar Ministerie.
Het gruwelijke feit gebeurde maandagochtend. Nieuwsblad meldt dat de jonge vrouw, een achttienjarige Amerikaanse studente, de baby uit het raam van haar kamer op de tweede verdieping van een Ibis Style-hotel gooide. Dat ligt in het 20ste arrondissement van Parijs.
Ze was daar, op haar kamer, bevallen. De vrouw maakte deel uit van een groep jongvolwassenen op reis in Europa. “Het kind zou uit het raam op de tweede verdieping van het hotel in het 20ste arrondissement zijn gegooid”, aldus het Openbaar Ministerie (OM) in een mededeling. “De pasgeborene kreeg een spoedbehandeling maar overleefde het niet.”
De moeder, een Amerikaans staatsburger, werd naar het ziekenhuis gebracht waar ze een operatie moest ondergaan na haar bevalling. “De jonge vrouw werd ter plaatse in hechtenis genomen”, voegde het OM eraan toe. Er werd een onderzoek gestart naar moord op een minderjarige onder de vijftien jaar.