PARAMARIBO – Het politiek blok A20 wil bij de komende verkiezing zeker zeven zetels halen. Dit vindt PRO-voorzitter Gerold Sewcharan.
De politieke alliantie A20 die bestaat uit DOE, PRO en A20, presenteerde gisteren in het Lallarookhgebouw haar DNA-kandidatenlijst. De voorzitters van de drie partijen vinden dat Suriname een nieuwe politiekvoering verdient.
Het drietal vindt dat ons land voor nieuwe uitdagingen staat. Het is daarom van belang dat leiders met een ander manier van denken en handelen de kans krijgen sturing aan het land te geven. A20-voorzitter Steven Reyme zegt dat de samenstelling van de kandidatenlijst niet makkelijk is geweest. Achteraf is het de partijen toch gelukt om een lijst samen te stellen naar tevredenheid. Volgens de DNA-lijst is Andrew Baasaron van DOE de lijsttrekker, Reyme staat op nummer 2 en Sewcharan van PRO staat op nummer 3. De overige namen van de top tien lijst zijn: Fairouz Fredison, Carl Breeveld, Joan Nibte, Glorie Lie Kwie Sjoe, Graciëlla Hardjopawiro, Yvonne Christiaan en Rashly Resida.