In een spectaculaire wending heeft Flora in de achtste speelronde van de Suriname Major League een verrassende overwinning geboekt op Voorwaarts.
In het Franklin Essed Stadion werd Voorwaarts met 3-1 verslagen.
Voorwaarts begon het seizoen sterk en mikte op een vijfde overwinning, terwijl Flora juist worstelde en vooraf slechts één keer had gewonnen in zeven wedstrijden. Op papier leek het een eenvoudige klus voor Voorwaarts, maar de realiteit op het veld vertelde een ander verhaal. Voorwaarts domineerde de eerste helft en werd beloond toen Jevgen Sandar in de 42e minuut een hoekschop van Toshiro Adensiba binnenkopte: 0-1. Alles leek volgens plan te verlopen, maar na rust sloeg Flora ongenadig toe.
In de 70e minuut bracht Shaquille Petrusi de stand op gelijke hoogte, waarna Roy Rome de wedstrijd volledig kantelde met de 2-1. Voorwaarts zocht wanhopig naar de gelijkmaker, maar faalde. In blessuretijd maakte Michael Oie de stunt compleet door de 3-1 binnen te schieten.
Niet alleen Voorwaarts kwam bedrogen uit; ook Notch liet dure punten liggen tegen Leo Victor. Ondanks een overwicht in het spel kon Notch de wedstrijd niet naar zich toetrekken en moest het genoegen nemen met een 2-2 gelijkspel. Jonathan Wielkens zette Leo Victor in de 43e minuut op voorsprong via een strafschop: 0-1. In de tweede helft kwam Notch langszij via Joel Baja, waarna Orsen Vrede Notch de leiding gaf: 2-1. Toch eindigde de wedstrijd in mineur voor Notch, want diep in blessuretijd schoot Jeame Naana een vrije trap binnen: 2-2.